Fórum

Datum: 13.02.2013

Vložil: Trenér

Titulek: Re: Re: Přípravný zápas

To je jediná změna, že se vrátil Patrik Frühauf.

Datum: 14.02.2013

Vložil: dp

Titulek: Re: Přípravný zápas

Sestříh branek z utkání vložen do článku...

Datum: 31.01.2013

Vložil: Milan

Titulek: schůze

Chci se zeptat jestli bude nějaká valná hromada nebo schůze před jarní částí sezony,mám totiž několik dotazů a nechci to řešit přes internet děkuji za odpověd.

Datum: 01.02.2013

Vložil: dp

Titulek: Re: schůze

Zatím není rozhodnuto, kdy přesně se uskuteční valná hromada.
Schůze výkonného výboru se konají nepravidelně a to dle potřeby. Každý má možnost se svými dotazy přijít na zasedání VV.

Datum: 21.01.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Přípravné zapasy

9.2.16:00 Slovácko C .O.P U.T. St.Město
16.2.20:00 Nová Ves (sk)7.liga U.T. N.Mesto
23.2.14:00 Luhačovice K.P U.T. Luhačovice
2.3.17:00 Vlčnov O.P U.T. St.Město
9.3.14:00 Uh.Brod K.P U.T. Lapač
17.3. ? Hluk 1.A hřiště Hluk

Datum: 21.01.2013

Vložil: fanda

Titulek: Re: Přípravné zapasy

atraktivní soupeři.

Datum: 17.01.2013

Vložil: Albac

Titulek: Zimni soustredeni

Zdravim vše kdo má rád fotbal.Včera jsem byl na treninku a dozvěděl jsem se že nám klub nedá ani korunu na soustředění.Prý z duvodu že kluci nešli uklizet po plese.Jo je to hrubá chyba kluku,kteří tam meli byt.Ale nedá mě to,že všichni kluci co hrajeme fotbal,to děláme zadarmo.Cely rok dřeme,poslouchame hrubé až nechutné nadávky lidí,a přitom jsme pořád na špici soutěže.Když se platili cizí hráči a trenéři na to peníze byli a ted kdyz mame svoje lidi zadarmo se nenajde nejaka kačka na soustředění?Všichni se tam těšili a bylo by to dobré stmelení týmu a velká motivace na jaro,které bude hodně duležité.Se podivejte co nás čekají za zápasy doma?.Nemám nic proti vedení,ale je to právě vedení,které by se mělo starat o zázemí fotbalu.A bez chuti právě těch fotbalistu nebudou mít chut ani diváci.Nenarážím na nikoho osobně je to jen takovy všeobecný názor.

Datum: 19.01.2013

Vložil: fanynka

Titulek: Re: Zimni soustredeni

Napsal si to výborně. To jaký výkon jste předvedly minulou sezonu a to se tet obracím na diváky , kteří vás měly rádi pouze když jste střílely a pak nadávky po celou dobu a jak jste skončily? Já myslím že konec sezony byl krásný výkon...A kvůli plesu že Vám nedají peníze mi přijde dost chabé → všeobecný názor pro vedení

Datum: 22.01.2013

Vložil: fanda

Titulek: Re: Zimni soustredeni

Moc pěkné slova, Albi

Datum: 05.01.2013

Vložil: peter

Titulek: dalej

Zdravim Vas vsetkych, ktori chcete a snazite sa o chod celeho futbaloveho diania na Strani, a zelam Vam naozaj vsetkym, aby ste si zo vsetkych sil i nadalej navzajom trpezlivo pomahali.

Datum: 30.12.2012

Vložil: fanda

Titulek: první zápasy

Kdy se začínají hrát první zápasy?

Datum: 24.12.2012

Vložil: pavel

Titulek: zimní turnaj

Chtěl bych se zeptat jaké jsou ceny a kolik mužstev bude odměněno,aby to nedopadlo jako loni a za druhé jestli tam bude nějaké občersvení a něco na jídlo děkuji za odpověd.

Datum: 25.12.2012

Vložil: dp

Titulek: Re: zimní turnaj

Vše bylo řečeno při přihlašování týmu v sobotu. Hraje se pro zábavu, pro hráče čajík bude.

Datum: 25.12.2012

Vložil: pavel

Titulek: Re: Re: zimní turnaj

To je teda pěkné v sobotu přihlášeno 7mužstev ted je tam 8 hlavně dojděte všichni na losování a přihlášky jsou do tedy pokud někdo má zájem hrát tak se přihlásí jak ostatní v termínu pokud ne má smůlu.Turnaj a organizace jak blázen blahopřeji pořadatelům.

Datum: 25.12.2012

Vložil: dp

Titulek: Re: Re: Re: zimní turnaj

blahopřeji, příští rok to pořádá pavel

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>